Akademia Telewizyjna przełożyła rozdanie nagród Emmy na styczeń

Krzysztof Żołyński
2023/08/11 13:15
0
0

W związku ze strajkami scenarzystów i aktorów ceremonia nie mogła odbyć się w zaplanowanym na wrzesień terminie. Ponieważ akcja protestacyjna się przeciąga, podjęto decyzję o przeniesieniu na przyszły rok.

Akademia Telewizyjna i Fox ogłosiły, że ceremonia wręczenia nagród Primetime Emmy odbędzie się 15 stycznia, zamiast pierwotnie planowanego 18 września. Oznacza to czteromiesięczne opóźnienie, a także fakt, że ceremonia zostanie wyemitowana tydzień po Złotych Globach.

Akademia Telewizyjna przełożyła rozdanie nagród Emmy na styczeń

Rozdanie nagród Emmy przesunięte na przyszły rok

Decyzja organizatorów Emmy nie jest zaskoczeniem, ale do tej pory nie było oficjalnego komunikatu. Transmisja telewizyjna z ceremonii była zaplanowana na wrzesień. Jednak przez wzgląd na strajki nie odbędzie się w tym terminie i na tę chwilę nie wiadomo jak długo potrwa opóźnienie.

GramTV przedstawia:

Podobnie jak reszta branży, mamy nadzieję, że w obecnych negocjacjach nastąpi sprawiedliwe i terminowe rozwiązanie dla wszystkich stron. Nadal ściśle monitorujemy sytuację z naszymi partnerami w Fox i gdy tylko będzie to możliwe, poinformujemy o nowym terminie. – poinformowała Akademia Telewizyjna.

Przesuwanie terminu ceremonii nie jest często praktykowane. Poprzednio Emmy nie odbyło się w 2001 roku, a powodem był zamach z 11 września.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!