Xbox Game Pass z mocnymi grami w marcu. Poznaliśmy pięć pierwszych produkcji w usłudze

Radosław Krajewski
2024/02/25 09:00
0
0

W przyszłym miesiącu w Xbox Game Pass zagramy w kilka świetnych tytułów, w tym ciekawą nowość.

Microsoft ciągle rozbudowuje swoją ofertę Xbox Game Pass. Niedawno w usłudze pojawiło się niespodziewanie Dead Island 2, a to tylko jedna z dużych nowości, które zadebiutowały w lutym w usłudze. Wcześniej subskrybenci mogli wypróbować Personę 3 Reload, czy Tales of Arise. Nie tak dawno Gigant z Redmond ujawnił pełną ofertę na pozostałe dni lutego, a także pierwsze gry z marcowej oferty. W sumie ogłoszonych jest już pięć pozycji, które pojawią się w przyszłym miesiącu w usłudze.

Xbox Game Pass z mocnymi grami w marcu. Poznaliśmy pięć pierwszych produkcji w usłudze

Xbox Game Pass – nowe gry w marcu 2024

Na początku marca w Xbox Game Pass pojawi się Warhammer 40,000: Boltgun, czyli dobrze przyjęty ubiegłoroczny retroshooter. W drugiej części marca do usługi trafi ciekawy survivalowy sandbox Lightyear Frontier, który zostanie udostępniony we wczesnym dostępie. Tego samego dnia zagramy w MLB The Show 24, a na sam koniec przyszłego miesiąca Microsoft przyszykował Diablo 4 oraz premierową grę, czyli przygodówkę Open Roads.

GramTV przedstawia:

Na tym nie kończy się marcowa oferta w Xbox Game Pass. Już wkrótce Microsoft ujawni pełną listę nowości, które trafią do usługi w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Listę pierwszych ogłoszonych produkcji wraz z datami pojawienia się w Xbox Game Pass znajdziecie poniżej.

Xbox Game Pass – wstępna lista nowości w marcu 2024 roku

  • 5 marca - Warhammer 40,000: Boltgun
  • 19 marca - Lightyear Frontier
  • 19 marca - MLB The Show 24
  • 28 marca - Diablo 4
  • 28 marca - Open Roads
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!