Xbox Game Pass z dużą grą-niespodzianką. Microsoft zaskakuje i rozszerza ofertę

Mikołaj Ciesielski
2024/02/22 08:00
0
0

Abonenci amerykańskiej firmy otrzymali możliwość zapoznania się z ubiegłoroczną produkcją AAA.

Kilka dni temu ujawniono ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego i początek marca. Okazuje się jednak, że Microsoft przygotował również niespodziankę dla swoich abonentów. Bez wcześniejszych zapowiedzi wspomniana usługa została dziś bowiem wzbogacona o dodatkową produkcję. Informacja ta na pewno ucieszy wielu subskrybentów amerykańskiej firmy, ponieważ do biblioteki Game Pass dodano grę AAA z 2023 roku.

Xbox Game Pass z dużą grą-niespodzianką. Microsoft zaskakuje i rozszerza ofertę

Dead Island 2 w Xbox Game Pass. Gra bez zapowiedzi trafiła do usługi Microsoftu

W Xbox Game Pass dość niespodziewanie pojawiło się dziś bowiem Dead Island 2. Produkcji o siekaniu zombie w słonecznym Los Angeles nie uwzględniono we wspomnianej na początku wiadomości rozpisce. Microsoft najwyraźniej postanowił jednak miło zaskoczyć swoich klientów i zaoferować w tym miesiącu dodatkowy tytuł.

Dead Island 2 to porywająca pierwszoosobowa gra RPG akcji – stylowa, dynamiczna i pełna zombie. Zwiedź słynne, skąpane we krwi Los Angeles. Poznaj ekscytujące postacie. Wyrżnij niezliczonych wrogów w krwawej, wybornie szczegółowej walce. I ewoluuj, aby zostać najlepszym pogromcą zombie! – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead Island 2 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Dead Island 2 – na gorąco i bardzo soczyście!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!