Wiedźmin 4 w zaawansowanej fazie przedprodukcji. Scenarzysta dzieli się zdjęciem

Radosław Krajewski
2023/03/28 16:30

Pokój scenarzystów ma ręce pełne roboty.

Netflix wciąż nie ujawnił oficjalnej daty premiery trzeciego sezonu Wiedźmina, ale już teraz trwają intensywne prace nad czwartym sezonem. Przypomnijmy, że trzecia seria będzie ostatnią, w której pojawi się Henry Cavill w roli Geralta. Od czwartego zastąpi go Liam Hemsworth, więc przed twórcami trudne zadanie, aby wprowadzić nowego aktora do serialu, aby widzowie szybko nie zatęsknili za Cavillem. Część odpowiedzialności spływa na scenarzystów, którzy w ostatnich tygodniach pracowali nad pierwszymi scenariuszami do nowych odcinków Wiedźmina.

Wiedźmin 4 w zaawansowanej fazie przedprodukcji. Scenarzysta dzieli się zdjęciem

Scenarzysta Wiedźmina 4 dzieli się zdjęciem ze współpracownikami

Troy Dangerfield podzielił się zdjęciem ze swoimi współpracownikami z pokoju scenarzystów. Na fotografii możemy zobaczyć również showrunnerkę Lauren S. Hissrich.

Pisanie dla Wiedźmina było spełnieniem marzeń. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę pracować z tak fantastyczną grupą inteligentnych, zabawnych i życzliwych ludzi.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W tej chwili nie znamy daty wejścia na plan ekipy i obsady czwartego sezonu Wiedźmina. Premiery trzeciego sezonu możemy spodziewać się tegorocznego lata.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
29/03/2023 09:13

Wiem że to bias ale wystarczy mi jedno spojrzenie na tę grupę żeby nabrać obaw co do jakości serialu...

Btw chodzą ploty że sezon 3 zostanie rozbity na 2 części żeby wyciągnąć ile się da z Cavilla bo czują że pali im się d*psko (skoro Shorunnerka błaga już widzów żeby "dali szansę sezonowi 3").