Coraz więcej osób pracuje nad Wiedźminem 4 – CDPR potwierdza dobre wieści

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/31 09:00
0
0

Polskie studio poinformowało, że nad nową historią pracuje już ponad 200 deweloperów.

Przedwczoraj informowaliśmy Was o fantastycznych wynikach sprzedaży gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED odnieśli się także do plotek związanych z datą premiery rozszerzenia Widmo wolności do gry Cyberpunk 2077. Okazuje się, że to jednak nie wszystko; jak podaje serwis PSU, zespół potwierdził również dobre wieści dotyczące Wiedźmina 4, znanego także jako projekt Polaris.

Coraz więcej osób pracuje nad Wiedźminem 4 – CDPR potwierdza dobre wieści

Nad Wiedźminem 4 pracuje coraz więcej osób

Kwestia kolejnej przygody z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego została poruszona podczas spotkania z inwestorami. Wówczas ujawniono, że nad nową grą pracuje już 220 specjalistów. Możemy jednak przypuszczać, iż w najbliższej przyszłości zespół zostanie znacząco rozbudowany – i najpewniej oddelegowani zostaną do niego deweloeprzy zajmujący się aktualnie wspomnianym dodatkiem do Cyberpunka.
Nad Wiedźminem 4 pracuje coraz więcej osób, Coraz więcej osób pracuje nad Wiedźminem 4 – CDPR potwierdza dobre wieści

Warto także wspomnieć, że przedstawiciele firmy ujawnili, iż na tegorocznym Summer Game Fest nie tylko będzie obecne Widmo wolności, ale w przygotowaniu ma być także niespodzianka dla fanów – kto wie, może oznacza to podanie daty premiery dodatku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w maju 2015 roku (nieco później na Nintendo Switch).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!