CDPR odpowiada na plotki o dacie premiery Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/29 19:25
0
0

CD Projekt RED odpowiedziało na niedawne plotki dotyczące daty premiery rozszerzenia Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077.

Przedstawiciele grupy CD Projekt opublikowali dziś raport finansowy za pierwszy kwartał 2023 roku. Przy okazji studio postanowiło odnieść się do niedawnych plotek dotyczących potencjalnej daty premiery rozszerzenia Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077.

CDPR odpowiada na plotki o dacie premiery Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Kiedy premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty?

Dowiedzieliśmy się, że po wydarzeniu Summer Game Fest, które odbędzie się w czerwcu, i na którym DLC zostanie zaprezentowane - wówczas prasa otrzyma możliwość przetestowania dodatku - CD Projekt RED zamierza zorganizować kilka pokazów poświęconych DLC. Wiceprezes zarządu ds. finansowych w CD Projekt S.A., Piotr Nielubowicz, podsumował ostatnie miesiące pracy nad Phantom Liberty takimi słowami:

Był to czas, w którym największy nacisk, jeśli chodzi o nasze moce produkcyjne i przygotowanie do kampanii komunikacyjnej, położyliśmy na Widmo wolności, czyli duży dodatek do Cyberpunka. Jego premiera zbliża się wielkimi krokami.

GramTV przedstawia:

Co dokładnie oznaczają te wielkie kroki, tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że już niedługo ma ruszyć kampania promocyjna rozszerzenia:

Naszym pierwszym przystankiem będzie Summer Game Fest: Play Days w Los Angeles. Planujemy również szereg kolejnych wydarzeń na całym świecie, o których więcej powiemy w nadchodzących tygodniach.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!