UFL na długiej rozgrywce. Bezpłatny konkurent serii FIFA wygląda bardzo dobrze

Radosław Krajewski
2023/03/27 13:30

Fani piłki nożnej powinni mieć ten tytuł na oku.

Gdy EA Sports od przyszłego roku będzie musiało zmierzyć się z konkurencją w postaci nowej odsłony FIFA, nad którą pieczę będzie sprawować Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej, to jeszcze w tym roku pojawi się inna piłkarska gra, która może namieszać na rynku. Brytyjskie studio Strikerz podzieliło się nowym filmem rozgrywki z UFL, czyli swojej futbolowej produkcji, która zadebiutuje na rynku w modelu free-to-play.

UFL na długiej rozgrywce. Bezpłatny konkurent serii FIFA wygląda bardzo dobrze

UFL na nowym gameplayu

Poniższy fragment prezentuje całą drugą połowę meczu Fevern FC kontra Styxflows FC. Jeżeli nazwy tych zespołów nic Wam nie mówią, to słusznie, bo to drużyny przygotowane specjalnie z myślą o UFL. Twórcom nie udało się uzyskać licencji od FIFA na wykorzystanie oficjalnych nazw, barw i herbów klubów, ale w grze znajdzie się kilka licencjonowanych zespołów, w tym West Ham United, Borussia Mönchengladbach, AS Monaco i Celtic Glasgow, a także tacy zawodnicy, jak Cristiano Ronaldo, Roberto Firmino, Kevin De Bruyne, Oleksandr Zinchenko i Romelu Lukaku, którzy są ambasadorom produkcji.

W filmie Strikerz podkreśliło, że zaimplementowali nowy system animacji, który prezentuje się naprawdę dobrze. Warto pamiętać, że to wersja alpha, pochodząca ze stycznia bieżącego roku. Do czasu premiery wiele się może jeszcze zmienić.

GramTV przedstawia:

UFL nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!