The Continental z nowym zwiastunem. Tak wygląda życie w niezwykłym hotelu

Krzysztof Żołyński
2023/09/01 10:00
0
0

Amazon Prime nie pozwala zapomnieć o zbliżającej się premierze serialu The Continental. Do sieci trafił kolejny efektowny zwiastun.

The Continental to serial będący prequelem kinowego hitu John Wick. Jego premiera zbliża się wielkimi krokami, a produkcja ta już za niecały miesiąc zasili zasoby serwisu Amazon Prime Video. Streamer opublikował kolejny bardzo efektowny zwiastun, pokazujący jak wygląda działalność niezwykłego hotelu.

The Continental z nowym zwiastunem. Tak wygląda życie w niezwykłym hotelu

Akcja The Continental: From the World of John Wick, bo tak brzmi pełny tytuł tego serialu, rozgrywa się na około 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Serial koncentruje się na słynnym hotelu dla zabójców w Nowym Jorku, który prowadzony jest przez młodego i ambitnego Winstona Scotta. Serial opowiada historię o tym, jak Winston Scott w latach 70. doszedł do pozycji właściciela nowojorskiej sieci hoteli The Continental, bezpiecznej przystani dla legalnych zabójców, w której nigdy nie można prowadzić własnych interesów.

Na serial składają się trzy odcinki. Pierwszy z nich zadebiutuje 22 września, a kolejne będą pojawiały się w tygodniowych odstępach.

GramTV przedstawia:

W serialu The Continental zagrają: Colin Woodell, Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson, Peter Greene, Ayomide Adegun, Jeremy Bobb, Katie McGrath, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi i Marina Mazepa.

Nowy zwiastun serialu The Continental: From the World of John Wick

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!