Mel Gibson wraca do reżyserowania. W nowym filmie zagra Mark Wahlberg

Krzysztof Żołyński
2023/05/14 12:30
0
0

Mel Gibson po siedmiu latach powraca na fotel reżysera. W jego nowym filmie zagra Mark Wahlberg.

Mel Gibson ostatni raz zasiadł na fotelu reżysera w 2016 roku, kiedy tworzył Przełęcz ocalonych. Teraz ma zamiar powrócić do pracy i ma już gotowy projekt oraz pierwszoplanowego aktora. Nowy film ma nosić tytuł Flight Risk, a główną rolę powierzono Markowi Wahlbergowi.

Mel Gibson wraca do reżyserowania. W nowym filmie zagra Mark Wahlberg

W filmie Wahlberg zagra pilota samolotu przewożącego niebezpiecznego przestępcę na proces. Film powstaje w oparciu o scenariusz Jareda Rosenberga, który w 2020 roku znalazł się na Czarnej Liście, zbierającej najlepsze niezrealizowane teksty z Hollywood.

Mel Gibson po siedmiu latach powraca na fotel reżysera

Gibson w roli reżysera radził sobie do tej pory doskonale. Wszystkie jego filmy zyskały pochwały krytyków i znakomity odbiór widzów w kinach. Najbardziej utytułowanym filmem jest, jak do tej pory, Braveheart - Waleczne Serce z 1996 roku, który zdobył dwa Oscary. Największym hitem stała się natomiast Pasja z 2004 roku, która zarobiła na całym świecie 600 mln dolarów.

GramTV przedstawia:

Podobnie jak w przypadku Przełęczy ocalonych, także i tym razem pieniądze na produkcję wykłada Lionsgate. Wytwórnia zajmie się też ogólnoświatową dystrybucją widowiska.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!