Taylor Swift jednak nie zostanie bohaterką MCU? Gwiazda popu podobno jednak nie zagra u boku Ryana Reynoldsa

Krzysztof Żołyński
2024/06/11 20:00
0
0

Popularność Taylor Swift znacznie wzrosła w zeszłym roku, po premierze jej kinowego hitu The Eras Tour. W tym roku pojawiły się pogłoski, że dołączy do Marvela.

Przez jakiś czas krążyły pogłoski, że megagwiazda popu i przyjaciółka Ryana Reynoldsa wejdzie do MCU dzięki w Deadpool & Wolverine. Co prawda widzieliśmy ją już wcześniej w filmach takich jak Koty i Amsterdam, ale jednak rola superbohaterki to coś zupełnie innego.

Taylor Swift jednak nie zostanie bohaterką MCU? Gwiazda popu podobno jednak nie zagra u boku Ryana Reynoldsa

Taylor Swift jednak nie zagra w Deadpool & Wolverine

The Eras Tour wyniósł Swift na szczyt popularności i uczynił z niej królową popu. Nic więc dziwnego, że Marvel zgłosił się do niej, żeby pozyskać dla swoich produkcji kolejną hiper popularną celebrytkę, która może przyciągnąć przed ekrany wielu fanów, nawet takich, którzy nie mają pojęcia o Marvelu.

Jeszcze na początku roku, wyraźnie mówiło się, że Swift pojawi się w epizodycznie w Deadpool & Wolverine. Teraz okazuje się, że do tego nie dojdzie, ale rola u Marvela nie przepada, a nawet może okazać się dużo większa, bo piosenkarka może dostać własny serial. Z rozmaitych plotek wynika, że gwiazda prowadziła rozmowy z Kevinem Feige'em na temat występu w nadchodzącym serialu Blonde Phantom.

GramTV przedstawia:

Blonde Phantom (Louise Grant Mason) to fikcyjna bohaterka komiksów Marvel Comics. Stworzona dla poprzednika Marvela, Timely Comics, postać po raz pierwszy pojawiła się w All Select Comics #11 (datowanego na jesień 1946 roku), czyli w okresie, który fani i specjaliści nazywają Złotym Wiekem Komiksów.

Bez cienia przesady można powiedzieć, że z marketingowego punktu widzenia, Swift jest ogromną atrakcją dla MCU, a przecież to jest dokładnie to, czego supebohaterska franczyza potrzebuje teraz po wszystkich klapach i fali krytyki jaka wyszła ze strony fanów. Więc kto wie, może wkrótce zobaczymy także tę gwiazdę, okładającą złoczyńców wraz z innymi celebrytami Marvela?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!