Dlaczego Deadpool & Wolverine to nie Deadpool 3? Reżyser wyjaśnia różnicę względem poprzednich części

Radosław Krajewski
2024/04/16 16:30
0
0

Shawn Levy odpowiedział, dlaczego nowy film o Pyskatym Najemniku nie mógł zostać zatytułowany po prostu jako Deadpool 3.

Jedynym tegorocznym filmem Marvela będzie Deadpool & Wolverine, czyli wielki powrót Wade’a Wilsona po ponad sześciu latach. Pierwotnie fani spodziewali się, że film zostanie zatytułowany Deadpool 3, ale studio miało zupełnie inne plany na nazwanie swojego filmu. Reżyser Shawn Levy w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, dlaczego popularny X-Men musiał znaleźć się w tytule produkcji i jakie są różnice między filmami Foxa a nową, nadchodzącą częścią serii.

Dlaczego Deadpool & Wolverine to nie Deadpool 3? Reżyser wyjaśnia różnicę względem poprzednich części

Deadpool & Wolverine – reżyser wyjaśnia dlaczego nie jest to Deadpool 3

Levy ujawnił, że Wolverine jest integralną częścią filmu, dlatego musieli zawrzeć go w tytule. Reżyser dodał, że chcieli również odciąć się od poprzednich odsłon, która nie kopiuje żadnych rozwiązań z pierwszych dwóch przygód Deadpoola.

Jeśli chodzi o tworzenie historii Deadpoola & Wolverine’a, każdego dnia czułem się uprzywilejowany, ponieważ mówisz o dwóch ogromnych gwiazdach filmowych w ich najbardziej kultowych rolach. Dało mi to także szansę na stworzenie filmu o Deadpoolu, który nie byłby Deadpoolem 3. To zupełnie inna produkcja, która nie próbuje kopiować niczego z pierwszych dwóch filmów. Były niesamowite, ale to historia, która rozgrywa się w duecie.

Następnie Shawn Levy wyznał, że film będzie jeszcze brutalniejszy, ale i zabawniejszy. Głównym celem przy tworzeniu Deadpool & Wolverine było jednak zapewnienie widzom odpowiedniej dawki rozrywki i miłego czasu spędzonego w kinie. Na koniec przyznał, że pokazy testowe były bardzo obiecujące i nie może doczekać się, aż fani będą mogli obejrzeć film.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!