Taylor Swift ma na koncie kolejny sukces. The Eras Tour najchętniej oglądanym filmem muzycznym Disney+

Krzysztof Żołyński
2024/03/20 15:15
0
0

The Eras Tour pobiło rekord Disney+. Widowisko muzyczne Taylor Swift zobaczyło 4,6 mln widzów, co sprawia, że jest najchętniej oglądanym filmem muzycznym w dziejach platformy.

Wersja koncertu dostępna w Disney+ jest znacznie dłuższa niż widowisko, które pokazywane było w kinach. Do edycji streamingowej trafiły dodatkowe piosenki: Cardigan, a także cztery dodatkowe utwory akustyczne: Maroon, Death by a Thousand Cuts, You Are in Love oraz I Can See You. Bez wątpienia także to sprawiło, że najwięksi fani Taylor Swift tłumnie ruszyli, żeby zobaczyć te dodatkowe wykonania.

Taylor Swift ma na koncie kolejny sukces. The Eras Tour najchętniej oglądanym filmem muzycznym Disney+

Disney+ zdradził, że w ubiegły weekend film był wyświetlany łącznie prze 16,2 mln godzin, co jest znakomitym wynikiem, deklasującym także wiele nie muzycznych widowisk, dostępnych na tej platformie.

The Eras Tour hitem Disney+

The Eras Tour, dystrybuowany przez AMC Theatres, stał się drugim najbardziej dochodowym filmem konwertowanym w historii z kwotą 262 mln dolarów na całym świecie, ustępując jedynie produkcji Sony, This Is It będącej zapisem koncertu Michaela Jacksona, która zarobiła 267 mln dolarów.

GramTV przedstawia:


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!