Stellar Blade od dziś z nowym trybem. Aktualizacja wprowadzi też kilka strojów

Mikołaj Ciesielski
2024/05/24 09:50
0
0

Nowy wariant rozgrywki pozwoli użytkownikom zmierzyć się ze wszystkimi bossami.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Stellar Blade może trafić na PC, a w planach znajduje się też kontynuacja. Shift Up nie zapomina jednak o swojej produkcji, czego potwierdzeniem jest nowa aktualizacja. Wspomniany patch, który jeszcze dziś ma trafić w ręce graczy, wprowadzi do gry zupełnie nowy tryb rozgrywki.

Stellar Blade od dziś z nowym trybem. Aktualizacja wprowadzi też kilka strojów

Stellar Blade z nową zawartością. Aktualizacja wprowadza tryb „Boss Challenge” i kolejne stroje

Zgodnie z przekazanymi informacjami już dzisiaj – 24 maja 2024 roku – Stellar Blade zostanie wzbogacone o tryb „Boss Challenge”. Jak wskazuje sama nazwa, w nowym wariancie rozgrywki gracze będą mieli okazję zmierzyć się ze wszystkimi 19 bossami. Zestaw przeciwników będzie natomiast zależeć od naszych postępów w kampanii fabularnej.

Ukończenie trybu „Boss Challenge” na normalnym lub wyższym poziomie trudności zostanie nagrodzone strojem Neurolink w biało-czerwonych barwach. Aktualizacja wprowadzi także dwa inne kostiumy, które będą dostępne od razu po zainstalowaniu patcha. Wraz z najnowszą „łatką” Stellar Blade doczeka się też kilku

GramTV przedstawia:

Dzięki najnowszej aktualizacji wyłączenie trybu ataku dystansowego w trakcie celowania do przeciwnika pozwoli automatycznie namierzyć przeciwnika po ponownym włączeniu wspomnianej funkcji. Dodatkowo gracze Stellar Blade będą mogli na stałe włączyć kompas. Deweloperzy zadbali również o kilka innych usprawnień. Więcej informacji na temat rzeczonego patcha znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Stellar Blade dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Stellar Blade – NieR: Automata w sosie z soulslike.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!