Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition nadchodzi? Lista trofeów już w sieci

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 07:55
0
0

Wygląda na to, że Ubisoft szykuje się do premiery nowej wersji kultowej produkcji z 2003 roku.

Już pod koniec listopada oficjalnie zapowiedziano Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition. W połowie lutego remaster kultowej produkcji Ubisoftu z 2003 roku otrzymał klasyfikację wiekową, co sugerowało, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Niestety wydawca wciąż nie ujawniła, kiedy gracze będą mieli okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem. Wygląda jednak na to, że francuska firma w końcu przygotowuje się do wydania Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition.

Beyond Good & Evil 20
Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition

Wkrótce premiera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition? W sieci pojawiła się lista trofeów na PS5

W serwisie Exophase udostępniono bowiem spis trofeów, które Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition będzie zawierać w wersji na PlayStation 5. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianej produkcji. W sieci pojawiły się bowiem również szczegóły aktualizacji 1.01 na PlayStation 4. Oznacza to, że gra znajduje się już na serwerach PlayStation Network i czeka na premierę.

Tom Henderson na łamach serwisu Insider Gaming podkreśla, że nie jest do końca jasne, dlaczego Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition nie pojawiło się na Ubisoft Forward 2024. Dziennikarz miał jednak usłyszeć plotki, według których gra w dniu wspomnianego pokazu nie spełniała „pewnych kryteriów”, przez które Ubisoft nie mógł zaskoczyć fanów premierą-niespodzianką. Remaster kultowej produkcji z 2003 roku ma jednak zostać wydany „wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Henderson wspomina także o czerwcowym Nintendo Direct. Zgodnie z zapowiedziami japońska firma jeszcze w tym miesiącu zaprosi graczy na pokaz, który skupi się na grach mających zadebiutować na Nintendo Switch w drugiej połowie bieżącego roku. Według insidera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition może pojawić się na wspomnianym wydarzeniu i zostać wydane jeszcze tego samego dnia.

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil zadebiutowało w 2003 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. Wersja 20th Anniversary Edition najwyraźniej zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!