Helldivers 2 z kampanią fabularną? Szef studia Arrowhead stawia sprawę jasno

Mikołaj Ciesielski
2024/06/16 11:00
0
0

Czy kooperacyjna strzelanka doczeka się nowego trybu?

Pod koniec maja Helldivers 2 odnotowało imponującą liczbę graczy. Nieco wcześniej w Arrowhead Game Studios doszło do zmian i nowym dyrektorem generalnym zespołu został Shams Jorjani. To właśnie nowy szef studia zareagował na prośbę jednego z graczy, która dotyczyła stworzenia pełnoprawnej kampanii fabularnej do Helldivers 2.

Helldivers 2
Helldivers 2

Helldivers 2 doczeka się kampanii fabularnej?

Jorjani niestety nie ma dobrych wieści dla graczy, którzy chcieliby zagrać w kampanię fabularną Helldivers 2. Nowy dyrektor generalny Arrowhead Game Studios poinformował bowiem, że wspomniany tryb „nie powstanie”. Deweloper przeprosił i wyjaśnił, że przygotowanie rzeczonego wariantu rozgrywki byłoby jak „tworzenie zupełnie nowej gry”.

Niewykluczone, że Arrowhead Game Studios weźmie sobie prośby fanów do serca i będzie o nich pamiętać w trakcie produkcji Helldivers 3. Obecnie gracze muszą jednak zadowolić się Helldivers 2, które wciąż radzi sobie nieźle na Steam. W chwili pisania tej wiadomości we wspomnianą produkcję gra ponad 44 tysiące użytkowników platformy Valve (dzięki SteamDB).

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Helldivers 2 zadebiutowało na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 dokładnie 8 lutego 2024 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Arrowhead Game Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Helldivers 2 - razem, ogniem, w słusznej sprawie!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!