Stellar Blade może trafić na PC. Twórcy rozważają też kolejną odsłonę gry

Patrycja Pietrowska
2024/05/21 08:20
0
0

Shift Up planuje przyszłości marki.

Kilka dni temu deweloperzy z Shift Up udostępnili w mediach społecznościowych tajemniczą grafikę, która może zwiastować nadchodzącą nową zawartość do Stellar Blade. To jednak nie koniec dobrych wieści związanych z grą. Twórcy planują przyszłość marki, wspominając o wersji na komputery osobiste oraz drugiej odsłonie gry.

Stellar Blade może trafić na PC. Twórcy rozważają też kolejną odsłonę gry

Stellar Blade może otrzymać drugą część i wersję na komputery osobiste

Jak zauważa serwis Gematsu, w ostatnim raporcie finansowym Shift Up pojawiły się interesujące wzmianki dotyczące Stellar Blade. Zgodnie z przekazanymi informacjami, sprzedaż tytułu przekroczyła oczekiwania, a produkcja może doczekać się drugiej odsłony. Dodatkowo rozważana jest wersja na PC.

Według doniesień Shift Up pracuje również nad nową grą, która obecnie nosi kodową nazwę Project Witches. Jak przekazuje firma, tytuł ma ujrzeć światło dzienne „w 2027 roku lub później”. Produkcja znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i ma trafić na konsole, PC oraz urządzenia mobilne.

W przypadku Stellar Blade planujemy wprowadzić nowe elementy rozgrywki, w tym zawartość do pobrania, wersję na komputery PC i nową współpracę w zakresie własności intelektualnej. – czytamy w raporcie.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy, że Stellar Blade zadebiutowało 26 kwietnia 2024 roku. Gra jest obecnie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!