Path of Exile 2 na nowym filmie prezentującym rozgrywkę. Poznajcie kolejną klasę postaci

Krzysztof Żołyński
2024/06/13 19:00
1
0

Firma Grinding Gear Games udostępniła zupełnie nowy fragment rozgrywki z nadchodzącej gry RPG akcji, Path of Exile 2. Tym razem poznajemy kolejną klasę postaci.

Tym razem mamy okazję zapoznać się z trwającym 10 minut fragmentem rozgrywki, a więc dla fanów tej produkcji, oglądanie go jest wręcz obowiązkiem. Zwłaszcza, że poznajemy tu możliwości jednej z klas postaci, które dostępne będą w finalnej wersji gry.

 Path of Exile 2
Path of Exile 2
Grinding Gear Games

Wchodząc w szczegóły, ten film skupia się na klasie Czarownicy. W udostępnionym materiale poznajemy niektóre z jej umiejętności i zdolności bojowych.

10 minut rozgrywki z Path of Exile 2. Poznajcie Czarownicę

Path of Exile 2 to darmowy hack’n’slash, którego pierwsza odsłona z 2013 roku wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów gatunku. Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość produktu, choć nie bez znaczenia są także mikropłatności, bowiem za prawdziwe pieniądze można nabyć wyłącznie kosmetyczne dodatki, a nie przedmioty dające nam przewagę w trakcie rozgrywki.

Path of Exile 2 stanowi rozwinięcie pomysłów z debiutanckiej odsłony cyklu. Choć interfejs użytkownika jest taki sam, jak w Path of Exile, autorzy przygotowali mnóstwo nowej zawartości. Najważniejsza jest kampania fabularna oferująca aż siedem rozbudowanych aktów, którą rozpoczynamy od stworzenia własnego bohatera. Co prawda fabuła nigdy nie była najważniejszym aspektem Path of Exile, to i tak warto wiedzieć, że akcja „dwójki” rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze.

GramTV przedstawia:

Path of Exile 2 będzie zawierało znacznie ulepszony silnik graficzny i fizyczny. I zapowiada się, że będzie wyglądało dużo lepiej niż Diablo 4. Ponadto w grze pojawi się 19 nowych klas dominacji. Postacie te stanowią nowy zestaw Wygnańców, którzy należą do tych samych archetypów klasowych, co postacie z oryginalnej gry.

Warto również zauważyć, że Path of Exile 2 nie jest rozszerzeniem dla poprzedniczki, a zupełnie nową, samodzielną grą, z oddzielnym balansem, systemami i przyszłymi dodatkami.

Grinding Gear Games planuje wypuścić Path of Exile 2 pod koniec 2024 roku. Gra będzie także obsługiwać cross-play i cross-progresję pomiędzy konsolami i PC.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
15/06/2024 01:50

Czekam :)