Medieval Dynasty wkrótce z trybem kooperacji na konsolach. Nadchodzi nowy patch

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 14:30
0
0

Render Cube i Toplitz Productions ujawnili datę premiery aktualizacji „Starorzecze”.

Na początku czerwca informowaliśmy, że Medieval Dynasty osiągnęło ważny kamień milowy. Tymczasem – jak się okazuje – jeszcze w tym miesiącu konsolowa wersja wspomnianej produkcji doczeka się dużej aktualizacji. Firma Toplitz Productions i deweloperzy ze studia Render Cube ujawnili bowiem, kiedy w ręce graczy PlayStation 5 i Xbox Series X|S zostanie oddany tryb kooperacji.

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Medieval Dynasty jeszcze w czerwcu otrzyma tryb kooperacji na konsolach

Zgodnie z przekazanymi informacjami aktualizacja „Starorzecze” do Medieval Dynasty zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S – a także na platformach Epic Games Store i Microsoft Store – już 27 czerwca 2024 roku. Wspomniany patch wprowadzi nie tylko tryb kooperacji, ale także nową mapę oraz kreator postaci.

Cieszymy się, że możemy zaoferować graczom nowe doświadczenie, które definiuje immersję i współpracę w świecie, który starannie stworzyliśmy. To nie tylko znaczący kamień milowy, ale także potwierdzenie siły i atrakcyjności marki Medieval Dynasty na wielu platformach – skomentował Matthias Wünsche, dyrektor generalny Toplitz Productions.

Twórcy Medieval Dynasty nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. Wydawca – wspólnie z deweloperami – zapowiada, że wspomniana produkcja jeszcze w 2024 roku doczeka się kolejnej dużej aktualizacji. Wspomniany patch ma wprowadzić do gry m.in. zbroje, herby oraz tarcze.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Medieval Dynasty zadebiutowało na rynku we wrześniu 2021 roku. Gra dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto także pamiętać, że wspomniany tytuł znajduje się również w usługach PC Game Pass i Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!