Shazam 2 z potencjalną datą premiery w HBO Max. Kiedy zadebiutuje na platformie?

Radosław Krajewski
2023/03/26 12:00

Przez słabe wyniki finansowe druga część Shazama może pojawić się na streamingu szybciej od innych produkcji Warner Bros.

Shazam! Gniew bogów nie poradził sobie zbyt dobrze w kinach. W premierowy weekend film zarobił zaledwie 64,7 mln dolarów na całym świecie, co oznacza, że Warner Bros. będzie musiał liczyć straty. Z tego względu produkcja może szybciej zadebiutować na platformie HBO Max i to już po niecałych dwóch miesiącach od premiery.

Shazam 2 z potencjalną datą premiery w HBO Max. Kiedy zadebiutuje na platformie?

Shazam! Gniew bogów w maju na HBO Max?

Pewnym wyznacznikiem jest Black Adam, który również zawiódł w światowym box offisie. Superbohaterska produkcja z Dwaynem Johnsonem pojawiła się w HBO Max po 56 dniach od kinowej premiery. Jeżeli podobna zależność zajdzie w przypadku Shazama! Gniew bogów, to widzowie obejrzą film na platformie już 12 maja.

GramTV przedstawia:

Oczywiście jest to tylko potencjalna data i do czasu oficjalnego potwierdzenia nie warto się do niej przywiązywać. Niewykluczone, że Warner Bros. zdecyduje się na wcześniejszą premierę drugiej części Shazama w swoim serwisie streamingowym lub późniejszą, zapewniając 60-dniowe okno kinowe.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie głośno jest o Shazamie 2 w kontekście kontrowersji związanych z Dwaynem Johnsonem. Według źródeł serwisu The Wrap aktor miał sabotować film, nie zgadzając się na wykorzystanie postacie z Black Adama w najnowszej produkcji DC. Do sprawy odniosła się gwiazda widowiska, Zachary Levi, który potwierdził te doniesienia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!