Reżyser The Callisto Protocol wyjaśnia zamieszanie wokół przepustki sezonowej

Mikołaj Ciesielski
2022/11/24 08:35

Glen Schofield zapewnia, że twórcy nie wycięli żadnych elementów z podstawowej wersji gry, by umieścić je w przepustce sezonowej.

Reżyser The Callisto Protocol wyjaśnia zamieszanie wokół przepustki sezonowej

Od premiery The Callisto Protocol dzieli nas nieco ponad tydzień. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się opis zawartości przepustki sezonowej, która – jak się okazało – wzbogaci produkcję studia Striking Distance m.in. o dodatkowe animacje śmierci głównego bohatera oraz przeciwników. Nie wszystkim tego typu pomysł przypadł do gustu, dlatego też całą sytuację postanowił skomentować Glen Schofield – reżyser gry oraz szef zespołu.

Zawartość przepustki sezonowej to nie wycięte elementy z podstawowej wersji The Callisto Protocol

Glen Schofield opublikował na portalu społecznościowym Twitter wpis, w którym poinformował, że twórcy nie wycięli z podstawowej wersji The Callisto Protocol żadnych elementów, by umieścić je w przepustce sezonowej. Reżyser gry podkreślił, że zespół nie rozpoczął nawet jeszcze prac nad zawartością season passa.

Szef studia Striking Distance zaznacza, że wszystkie elementy wchodzące w skład przepustki sezonowej to „zupełnie nowe rzeczy”, nad którymi deweloperzy będą pracować dopiero w przyszłym roku. Schofield informuje również, że to fani prosili o więcej animacji śmierci bohatera i oponentów, dlatego też twórcy postanowili spełnić tę prośbę.

Wygląda więc na to, że gracze, którzy czekają na The Callisto Protocol, mogą spać spokojnie, a podstawowa wersja wspomnianej produkcji nie będzie pozbawiona żadnych istotnych elementów, za które będzie trzeba dodatkowo płacić.

Na koniec przypomnijmy, że The Callisto Protocol zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 grudnia bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z prequelem w postaci podcastu, a także zaprezentowanym kilka dni temu premierowym zwiastunem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
BestWishForYou
Gramowicz
Ostatni poniedziałek

No to już widzimy co to będzie za gra jak pojawią się takie żałoście jak skórki śmierci. Śmiech na sali. 

Sanders-sama
Gramowicz
24/11/2022 11:45

Dziwne, ja o zawartości season passa przeczytałem kilka dni temu z karty steamowej, nie wczoraj.

Mogliby siedzieć cicho do premiery, a tak sami sobie zrobili aferę, wspominając o tych animacjach na tydzień przed premierą. 

Widać nie ważne jak gadają, byleby gadali.

Pewnie wydawca stoi za takim perfidnym krokiem, inne studia takie rzeczy jak permadeath, czy nowe animacje dają za darmo w patchach.

Koniec końców mnie to nie zniechęciło do zakupu. Nie będę na siłę umierał, tylko by zobaczyć czy tym razem odpali się nowa animacja, albo grał na jedym życiu, to nie dla mnie.

Jeżeli ten story DLC będzie dobry, to kiedyś tam sobie go dokupię, i tyle.

dariuszp
Gramowicz
24/11/2022 10:32

Nikt ich o to nie prosił bo nikt by nie pomyślał o czymś tak kretyńskim jak płatne animacje śmierci.