Przedsprzedaż Diablo 4 - jaką wersję warto kupić?

Radosław Krajewski
2023/06/05 17:00
2
0

Premiera już jutro, więc warto wybrać, która wersja gry jest dla Was najlepsza.

Oficjalna premiera Diablo IV odbędzie się już 6 czerwca. Przedpremierowe recenzje wskazują na wielki hit Blizzarda, który może stać się mocnym kandydatem do tytułu gry roku. Studio ma już ambitne plany wobec swojej produkcji i dyrektor generalny Diablo IV, Rod Fergusson, ujawnił, że deweloperzy pracują nad dwoma pełnoprawnymi dodatkami. Gracze nie muszą więc obawiać się szybkiego porzucenia wsparcia dla gry i wygląda na to, że czwarta część Diablo będzie rozwijana przez wiele lat. Jeżeli jeszcze nie macie kupionej swojej wersji gry, to zachęcamy do sprawdzenia, co oferują poszczególne edycje.

Przedsprzedaż Diablo 4 - jaką wersję warto kupić?

Dodatkowe treści i bonusy. Co oferują poszczególne wersje przedsprzedażowe Diablo 4?

Diablo IV dostępne jest w trzech wersjach: standardowej, Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition.

W standardowej oprócz podstawowej wersji gry znajdziecie również Skrzydła Inariusa oraz murlokowego zwierzaka Inariusa do Diablo III, Wierzchowca Amalgamat Szału (Amalgam of Rage) do World of Warcraft oraz Zestaw elementów ozdobnych Skrzydlatej Ciemności w Umbrze do Diablo Immortal. Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymacie wierzchowca Światłosiewcę oraz pancerz wierzchowca, Kropierz Wiary do Diablo IV. Standardowa cena tej edycji wynosi 349 zł.

GramTV przedstawia:

Diablo IV - Digital Deluxe Edition zawiera wszystko to, co standardowe wydanie gry, a do tego otrzymacie Wierzchowca Pokusę, Pancerz Piekielna Skorupa dla wierzchowca i odblokowanie sezonowego Karnetu Bojowego. Cena tego zestawu wynosi 409 zł.

Z kolei najdroższe Ultimate Edition, które zostało wycenione za 459 zł, zawiera wszystkie bonusy z edycji standardowej oraz Digital Deluxe Edition, a kupujący otrzymają dodatkowo emotkę Skrzydła Stworzyciela oraz przyspieszone odblokowanie sezonowego Karnetu Bojowego, które zawiera odblokowanie sezonowego Karnetu Bojowego premium oraz 20 pominięć poziomów i element ozdobny.

Wszystkie dostępne edycje możecie kupić w sklepie Battle.net, Microsoft Store oraz PlayStation Store. Podstawowa wersja Diablo IV dostępna jest również w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
05/06/2023 18:10

Wiadomo że podstawkę.

SebekPL2
Gramowicz
05/06/2023 17:27

Odpowiedź brzmi - żadną.