Oto lista ulubionych filmów byłego prezydenta USA. Barack Obama wymienił ulubione widowiska 2023 roku

Krzysztof Żołyński
2023/12/28 16:15
0
0

Barack Obama opublikował listę swoich ulubionych filmów z 2023 roku. Były prezydent USA wyraził także uznanie dla strajków scenarzystów i aktorów.

Na liście nie zabrakło oczywiście filmu Zostaw świat za sobą. Jak wiadomo, były prezydent i jego żona Michelle byli producentami widowiska Netflix. Wcześniej Obama zachwalał również książkę, na podstawie której powstał scenariusz, oznajmiając światu, że jest to jedna z jego najbardziej ulubionych i poruszających go współczesnych powieści. Na liście znalazły się także dwie inne produkcje Higher Ground, a polityk wyznał, że być może jest nieco stronniczy, ale rzeczywiście uważa je za ważne dokonania mijającego roku.

Oto lista ulubionych filmów byłego prezydenta USA. Barack Obama wymienił ulubione widowiska 2023 roku

Na początku tego roku pisarze i aktorzy rozpoczęli strajk, opowiadając się za lepszymi warunkami pracy i ochroną. Doprowadziło to do ważnych zmian, które odmienią branżę na lepsze.

GramTV przedstawia:

Na liście, którą możecie zobaczyć poniżej swoje miejsce znalazł również Oppenheimer w reżyserii Christophera Nolana, w którym Cillian Murphy wcielił się w rolę twórcy bomby atomowej. Jest tam też Air Bena Afflecka oopowiadający o narodzinach marki Air Jordan.

Barack Obama zmienił ostatnio optykę i polityka wyraźnie zeszła na dalszy plan. Były prezydent jest narratorem filmu przyrodniczego Netflixa, produkuje filmy, bierze udział w podcastach i chętnie dzieli się przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Lata temu dał się także poznać jako zapalony gracz i miłośnik konsoli Nintendo Wii.

Lista najlepszych filmów z 2023 roku według Baracka Obamy

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!