Need for Speed Unbound gotowy do prezentacji. EA pokazuje pierwsze fragmenty gry

Radosław Krajewski
2022/10/10 16:20

Już jutro zobaczymy, jak gra prezentuje się w akcji.

W ubiegłym tygodniu Electronic Arts zaprezentowało pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound, czyli nowej odsłony popularnej serii. Produkcja przygotowywana przez Criterion Games już niedługo doczeka się pierwszego spojrzenia na rozgrywkę. Wydawca potwierdził, że już jutro o 17:00 czasu polskiego zobaczymy, jak prezentuje się gameplay z NFS Unbound. Na osłodę otrzymaliśmy kilkusekundowy gif, który prezentuje trzy ujęcia na rozgrywkę pełną najróżniejszych komiksowych elementów graficznych. Zapowiedź jutrzejszej prezentacji zobaczycie poniżej.

Need for Speed Unbound gotowy do prezentacji. EA pokazuje pierwsze fragmenty gry

Need for Speed Unbound – pierwszy gameplay zadebiutuje już jutro

Niedługo po pierwszym zwiastunie dowiedzieliśmy się wielu technicznych szczegółów dotyczących Need for Speed Unbound. Tytuł na PlayStation 5 i Xbox Series X/S będzie działał w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. Gracze otrzymają również funkcję cross-play, a podczas przechodzenia kampanii nie będzie potrzebne połączenie z internetem. Niestety za tytuł przyjdzie nam trochę zapłacić, gdyż podobnie jak w przypadku remake’u Dead Space’a, NFS Unbound również znalazł się w wyższym standardzie cenowym.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie do niej dostęp na trzy dni przed premierą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!