Na PlayStation Showcase 2023 będzie różnorodnie. Dodatkowe informacje o pokazie

Mikołaj Ciesielski
2023/05/18 11:15
0
0

Jeden z pracowników Sony postanowił podgrzać atmosferę wokół nadchodzącej prezentacji.

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi PlayStation Showcase 2023. Wyczekiwana prezentacja Sony odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a jeden z pracowników japońskiej firmy postanowił podgrzać atmosferę wokół wspomnianego wydarzenia. Przedstawiciel korporacji zapowiedział bowiem, czego gracze mogą spodziewać się na nadchodzącym pokazie.

Na PlayStation Showcase 2023 będzie różnorodnie. Dodatkowe informacje o pokazie

Na PlayStation Showcase 2023 zobaczymy „małe i duży gry z całego świata”

Atmosferę wokół PlayStation Showcase 2023 postanowił podgrzać Christian Svensson, czyli wiceprezes PlayStation oraz dyrektor ds. globalnych relacji z partnerami third-party. Przedstawiciel Sony opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym zapowiedział, że na wspomnianym pokazie zobaczymy „małe i duży gry z całego świata”.

Wygląda więc na to, że Sony szykuje różnorodną prezentację. Większość posiadaczy PlayStation 5 z pewnością czeka jednak na nowe materiały i informacje związane z grą Marvel’s Spider-Man 2. Część graczy liczy natomiast na zapowiedź nowego modelu PlayStation 5, który rzekomo ma trafić do sprzedaży we wrześniu 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że PlayStation Showcase rozpocznie się w najbliższą środę – 24 maja 2023 roku – o 22:00 czasu polskiego. Zgodnie z zapowiedziami wyczekiwany pokaz Sony będzie trwać nieco ponad godzinę. Całość będzie można natomiast śledzić na oficjalnych kanałach PlayStation na platformach YouTube oraz Twitch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!