Megan Fox skomentuje Waszą śmierć w Diablo 4. Blizzard dziękuje graczom za wsparcie

Radosław Krajewski
2023/06/07 11:15
0
0

Aktorka zachęca do publikowania filmów ze swoją heroiczną śmiercią w nowej części Diablo.

Oficjalna premiera Diablo IV już za nami. Tym razem obyło się bez większych problemów i gracze mogli rozpocząć swoją przygodę z najnowszym tytułem Blizzarda. Studio pochwaliło się, że Diablo IV jest największym sukcesem w historii dewelopera. Teraz w specjalnym filmie dyrektor generalny Rod Fergusson i reżyser gry Joe Shely podziękowali graczom za wsparcie i obiecali, że to dopiero początek długiej przygody z ich tytułem. Na fanów czeka nie tylko najdłuższa historia w całej serii, ale również bogaty endgame oraz nowa zawartość, która pojawi się w grze już od przyszłego miesiąca. Wideo zobaczycie poniżej.

Megan Fox skomentuje Waszą śmierć w Diablo 4. Blizzard dziękuje graczom za wsparcie

Megan Fox zachęca do dzielenia się śmiercią postaci z Diablo 4

Będzie więc wiele okazji do śmierci Waszych postaci w Diablo IV. Zdaje sobie z tego sprawę Blizzard, który zatrudnił Megan Fox do nietypowej promocji. Aktorka wygłosi mowę pogrzebową dla Waszej postaci, jeżeli do jutra prześlecie film na Twitterze lub TikToku ze śmiercią bohatera w grze. Gwiazda Transformers przeczyta epitafium tylko wybranym graczom. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym filmie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Diablo IV zadebiutowało na rynku 6 czerwca. Produkcja pojawiła się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!