Diablo 4 zadebiutowało nie bez drobnych problemów. Serwery zdały egzamin

Radosław Krajewski
2023/06/06 10:50
0
0

Gracze mogą już rozpocząć zwiedzanie świata Sanktuarium.

Oficjalna premiera Diablo IV już za nami. Blizzard obecnie przygotowuje już nowe atrakcje dla graczy, w tym dwa pełnoprawne dodatki. Z pewnością niektórzy będą oczekiwać ich z niecierpliwością, gdyż graczom Rob2628 na normalu oraz cArn_ w trybie hardcore, udało się już osiągnąć maksymalny poziom postaci. Teraz pozostali gracze mogą dołączyć do tego wyścigu, ale nie wszystkim od razu się to udało. Chociaż serwery wytrzymały napływ wielu nowych osób, to niektórzy mieli jednak problem z logowaniem.

Diablo 4 zadebiutowało nie bez drobnych problemów. Serwery zdały egzamin

Diablo 4 – premiera nie bez pomniejszych problemów

Na oficjalnym koncie Blizzarda na Twitterze pojawiły się komunikaty informujące o problemach z serwerami uwierzytelniającymi, które powodowały nieudane lub powolne logowanie do gry. Nieco ponad godzinę później deweloper poinformował o rozwiązaniu problemu. Ten niestety znów powrócił po kilku godzinach i jak na razie Blizzardowi nie udało się go całkowicie wyeliminować.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Mimo to większość graczy może już rozpocząć zabawę wybraną przez siebie postacią, nie musząc czekać w wielogodzinnych kolejkach, aby dostać się na serwer. Również posiadacze PlayStation 5 nie raportują już o pojawieniu się błędu 315306, a problem z logowaniem nie występuje już w przypadku udostępniania gry na innych kontach, zarówno na konsolach Xbox, jak i PlayStation.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!