Horizon Forbidden West: Burning Shores – nowy zwiastun. Poznaliśmy polską cenę

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/22 18:45

Nadchodzące rozszerzenie do gry Horizon: Forbidden West otrzymało nowy zwiastun. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe.

Przedstawiciele japońskiej korporacji Sony wspólnie ze studiem Guerrilla Games na niespełna miesiąc przed premierą rozszerzenia Burning Shores do gry Horizon: Forbidden West ogłosili start zamówień przedpremierowych, publikując przy okazji nowy zwiastun.

Horizon Forbidden West: Burning Shores – nowy zwiastun. Poznaliśmy polską cenę

Horizon: Forbidden West – Burning Shores na nowym zwiastunie. Ruszyły pre-ordery

Jak zapewne przynajmniej część z Was już dobrze wie, dodatek jest dostępny wyłącznie w dystrybucji cyfrowej i tylko w wersji na konsolę PlayStation 5. (Na początku grudnia ubiegłego roku deweloperzy poinformowali o rezygnacji z wydania na PS4. W polskim sklepie PS Store rozszerzenie kosztuje 89 złotych.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że złożenie zamówienia przedpremierowego zagwarantuje dostęp do bonusów w postaci Stroju Szkwału oraz Łuku wyborowego Szkwału, w które będzie można wyposażyć główną bohaterkę. Wartom zaznaczyć, że oba te przedmioty ta się także nabyć u kupców w grze.

Aby rozpocząć rozszerzenie Burning Shores, wymagane jest ukończenie podstawowej gry w wersji na PlayStation 5.

Udaj się poza Zakazany Zachód, gdzie znajdziesz dalszy ciąg historii Aloy. Spotkaj nowe maszyny i poznaj wciągającą nową opowieść.

Na południe od ziem klanów Tenakthów stulecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej zmieniły pozostałości po Los Angeles w zdradliwy archipelag.

Poznaj nowy rozdział historii Horizon Forbidden West – Aloy tropi podstępne zagrożenie dla planety, które czai się pośród groźnych, nieokiełznanych puszcz.

The Burning Shores to dodatek do gry Horizon Forbidden West z nowymi postaciami i przygodami w oszałamiającej, ale i niebezpiecznej krainie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Horizon: Forbidden West zadebiutowało na rynku 18 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pierwsza część, czyli Horizon: Zero Dawn, zadebiutowała 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Na komputerach osobistych pojawiła się 7 sierpnia 2020 roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji najnowszej odsłony. Rozszerzenie Burning Shores zostanie udostępnione na konsolach PlayStation 5 już 19 kwietnia bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!