Horizon: An American Saga na drugim zwiastunie. Kevin Costner wyreżyserował epickie widowisko o Dzikim Zachodzie

Krzysztof Żołyński
2024/05/18 10:00
1
0

Horizon: An American Saga stał się powodem, dla którego Kevin Costner pożegnał się z rolą w świetnym serialu Yellowstone. Samodzielnie sfinansował produkcję i być może ma dzieło życia.

Aktor porzucił rolę w bardzo popularnym serialu, żeby zająć się pracą nad własną produkcją, westernem Horizon: An American Saga. Właśnie pojawił się kolejny zwiastun tego doskonale zapowiadającego się filmu. Westernowa saga jest tak ogromna, że postanowiono podzielić ją na dwa filmy, które trafią do kin z miesięcznym odstępem.

Horizon: An American Saga na drugim zwiastunie. Kevin Costner wyreżyserował epickie widowisko o Dzikim Zachodzie

Kevin Costner w dziele swoje życia. Imponujący zwiastun Horizon: An American Saga

Horizon: An American Saga będzie pokazywał proces podboju Dzikiego Zachodu i wojnę secesyjną, która wykrwawiła ten rodzący się kraj. Zobaczymy wycinek dziejów USA, a konkretnie cztery lata wojny secesyjnej, od 1861 do 1865 i będzie to emocjonalna podróż po kraju rozdartym bratobójczą wojną.

Kilka miesięcy temu Kevin Costner udzielił wywiadu, w którym podzielił się refleksją na temat pracy nad nowym widowiskiem. Jak podkreślił aktor, realizacja Horizon: An American Saga stanowiło o wiele większe wyzwanie, niż jego, nagrodzony Oscarem, debiut reżyserski Tańczący z wilkami.

GramTV przedstawia:

Obok Costnera, który jest także reżyserem i producentem, w obsadzie pojawiają się również: Sienna Miller, Sam Worthington, Jena Malone, Abbey Lee, Danny Huston, Luke Wilson, Michael Rooker, Isabelle Fuhrman, Jeff Fahey, Will Patton, Tatanka Means, Owen Crow Shoe, Ella Hunt, Will Patton, Thomas Haden Church, Dale Dickey i Jamie Campbell Bower.

Film podzielono na dwie części. Premiera pierwszej odbędzie się 28 czerwca, a drugiej 16 sierpnia 2024 roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
18/05/2024 15:18

Czekam.