Hogwarts Legacy – fan stworzył remake gry, która jeszcze nie wyszła

DK
2022/09/26 12:00

Wideo pokazuje proces projektowania tytułu i gameplay.

Niedawno okazało się, że Hogwarts Legacy nie zadebiutuje w te święta – premierę produkcji przesunięto na luty 2023. Tymczasem po sieci już fruwa nagranie prezentujące wersję demonstracyjną fanowskiego remake’u. Wideo jest dostępne od paru ładnych dni, ale dopiero teraz udało nam się je zauważyć. Całość zamieszczamy na samym dole.

Hogwarts Legacy – fan stworzył remake gry, która jeszcze nie wyszła

Autorem projektu jest youtuber Arnie, który wcześniej był związany ze społecznością modderów The Sims. Arnie postanowił lekko “przebranżowić się” i zacząć tworzyć własne gry. Pierwszym projektem ćwiczeniowym youtubera jest właśnie demo remake’u Hogwarts Legacy w środowisku Unity. Widzimy, jak youtuber pracuje nad światem i budynkami, a później programuje gameplay. Na przykład dowiadujemy się, w jaki sposób miałaby tu działać mechanika rzucania czarów. Następnie mamy okazję zapoznać się z fragmentem rozgrywki.

Hogwarts Legacy – domy magii i Edycja Kolekcjonerska

A jeśli chodzi o ostatnie wieści na temat gry o Hogwarcie od Avalanche Software, to pod tym adresem zobaczycie cztery filmiki, które pokazują wnętrza domów magii. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem nieźle. Niedawno informowaliśmy także, że w Hogwarts Legacy nie zagramy w Quidditcha.

GramTV przedstawia:

Warto również przypomnieć, że niedawno zaprezentowano Edycję Kolekcjonerską. Jeśli chodzi o pełną zawartość, to w pakiecie otrzymujemy lewitującą różdżkę, grę, metalowy steelbook i kolekcjonerskie pudełko. Oprócz tego do wydania trafia cyfrowa zawartość edycji Deluxe i 72 godziny early access. Niedawno mogliśmy dowiedzieć się, ile za to zapłacimy – szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!