Hogwarts Legacy ucieka przed God of War: Ragnarok. Znamy dokładną datę premiery

Radosław Krajewski
2022/08/13 08:00
0
0

W tym semestrze nie otrzymamy listu do Hogwartu.

Warner Bros. poinformowało o przesunięciu daty premiery Hogwarts Legacy. Choć firma wielokrotnie zapewniała, że produkcja studia Avalanche Software pojawi się jeszcze w tym roku, to najwyraźniej deweloperzy potrzebują jeszcze kilka dodatkowych miesięcy na dopracowanie swojej gry, lub jak wielu innych wydawców, przestraszyło się nadchodzącej premiery God of War: Ragnarok.

Hogwarts Legacy ucieka przed God of War: Ragnarok. Znamy dokładną datę premiery

Hogwarts Legacy nie zadebiutuje więc w tym roku, ale na osłodę złych wieści otrzymaliśmy dokładną datę premiery gry. Do Hogwartu wybierzemy się 10 lutego 2023 roku. Produkcja będzie więc rywalizowała z takimi tytułami, jak Forspoken (21 stycznia), Dead Space Remake (27 stycznia) i Resident Evil 4 Remake (24 marca). Trzymajmy więc kciuki, aby tym razem Warner Bros. utrzymało datę premiery.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PlayStation, Xbox i PC. Data premiery Nintendo Switch zostanie ujawniona wkrótce. Zespół jest podekscytowany, że będziecie mogli zagrać, ale potrzebujemy trochę więcej czasu, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak podali deweloperzy w komunikacie data premiery na konsolę Nintendo zostanie ogłoszona w późniejszym czasie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!