Lewitująca różdżka w Edycji Kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy. Magiczne wydanie

Radosław Krajewski
2022/08/24 16:00

Każdy fan Harry’ego Pottera marzy o takiej różdżce.

Warner Bros. wykorzystało trwające właśnie w Kolonii targi Gamescom do promocji swojego nadchodzącego tytułu z uniwersum Harry’ego Pottera. Wczoraj podczas Opening Night Live zobaczyliśmy najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy, a dzisiaj wydawca przedstawił szczegóły poszczególnych wydań, w tym Edycji Kolekcjonerskiej produkcji.

Lewitująca różdżka w Edycji Kolekcjonerskiej Hogwarts Legacy. Magiczne wydanie

Główną atrakcją Edycji Kolekcjonerskiej jest lewitująca różdżka starożytnej magii w pełnym rozmiarze wraz z podstawą w formie książki. W zestawie otrzymujemy również metalowe etui na pudełko z grą, a wszystko to zapakowane jest w kolekcjonerskie pudełko. Zestaw zawiera również wszystkie cyfrowe elementy edycji Deluxe.

Wersja Deluxe oferuje graczom 72-godzinny wczesny dostęp do gry (od 7 lutego), a także pakiet Czarnej Magii, w którym znajdziemy zestaw ubrań, testrala, czyli latającego wierzchowca, oraz Arenę Czarnej Magii, na której gracze będą mogli wziąć udział w magicznych pojedynkach z kolejnymi falami przeciwników.

GramTV przedstawia:

Oficjalne ceny poszczególnych edycji nie zostały jeszcze ujawnione. Zamówienia przedpremierowe ruszą już jutro.

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak podali deweloperzy w komunikacie data premiery na konsolę Nintendo zostanie ogłoszona w późniejszym czasie.

Hogwarts Legacy Edycja Kolekcjonerska – prezentacja wydania

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
25/08/2022 01:31

Książka + różdżka nie są złe, jednak nie ma tam dosłownie nic więcej. Niezależnie od ceny - jest całe mnóstwo kolekcjonerskich drobiazgów, które mogliby tam upchać, zamiast zabawki na prąd.