Hogwarts Legacy – nowe materiały prezentują przytulne wnętrza czterech domów

DK
2022/09/01 23:10

Tu jest jakby luksusowo.

Niedawno premiera Hogwarts Legacy została przesunięta na luty 2023. Twórcy z Avalanche Software nie pozostawiają jednak fanów Harry’ego Pottera bez niczego, co jakiś czas częstując ich nowymi materiałami z produkcji. Pod tym linkiem prezentowaliśmy długie wideo przedstawiające lokacje poza szkołą, a tutaj zobaczycie zwiastun z Gamescomu. Z kolei dzisiaj opublikowano aż cztery nagrania, które pokazują wnętrza domów magii. Tradycyjnie filmiki zamieszczamy na samym dole newsa.

Hogwarts Legacy – nowe materiały prezentują przytulne wnętrza czterech domów

Data premiery Hogwarts Legacy i szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej

Na chwilę obecną ustalono, że gra od Avalanche Software zadebiutuje 10 lutego 2023 na komputerach i konsolach PS4, PS5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli zamierzacie odpalić Hogwarts Legacy na pececie, to być może zainteresują Was wymagania sprzętowe. Minimalne i zalecane rekomendacje publikowaliśmy pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno ujawniono zawartość Edycji Kolekcjonerskiej gry. Zestaw zawiera lewitującą różdżkę, ale i kosztuje całkiem sporo, bo taka różdżka to w końcu nie byle co. Szczegóły na temat wyjątkowego wydania – w tym cenę – poznacie, klikając w ten link.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
02/09/2022 07:23

Świetne animacje wejść do Hufflepuff i Slytherin.  Wszystkie pokoje wspólne wyglądają niesamowicie! Widać ogrom pracy włożony w lokacje. W zasadzie to nie przypominam sobie aby w poprzednich grach jakoś mocno były wyeksponowane inne pokoje niż Gryffindoru i Slytherina także fajnie coś takiego zobaczyć. Dodajmy do tego oryginalną muzykę i będzie magia.