Gwiazda The Last of Us zrezygnowała z grania 25 lat temu. Wszystko przez tę grę

Radosław Krajewski
2023/02/02 12:45

Gdyby nie ten tytuł, może nadal byłby aktywnym graczem.

Trzeci odcinek The Last of Us wywołał sporo kontrowersji odejściem od materiału źródłowego i przedstawieniu spin-offu dotyczącego relacji Billa i Franka. Mimo to serial zanotował kolejny wzrost oglądalności, notując średnią widownię na poziomie 21,3 mln na odcinek w Stanach Zjednoczonych. Widzowie zachwyceni epizodem byli szczególnie zaskoczeni rolą Nicka Offermana, który wcielił się w Billa. Aktor został zaproszony do programu Jimmy’ego Kimmela, w którym zdradził ciekawostkę, że wiele lat temu był zapalonym graczem, ale zdecydował się zrezygnować z tej formy rozrywki przez jedną z gier.

Gwiazda The Last of Us zrezygnowała z grania 25 lat temu. Wszystko przez tę grę

Nick Offerman zrezygnował z bycia graczem po ukończeniu Banjo-Kazooie

Offerman wspomina, że minęło już 25 lat, jak ostatni raz w coś zagrał. Aktor przyznał, że winę ponosi za to gra Banjo-Kazooie, wydana pierwotnie w 1998 roku na konsolę Nintendo 64. Produkcja pochłonęła Offermana na parę tygodni, nie mogąc się od niej oderwać przez ciągły napływ dopaminy. Aktorowi udało się ukończyć grę, ciesząc się z poznania całej historii. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że stracił kilka tygodni swojego życia na niemal ciągłym graniu. Wtedy podjął decyzję, że już nigdy więcej nie wciągnie się ogrywanie żadnej gry. Słowa dotrzymał i od tego czasu nie zagrał w uruchomił żadnej innej produkcji.

Gry stały się tak dobre, że przebywałbym cały czas w piwnicy i nawet nie chodziłbym na przesłuchania do takich seriali [jak The Last of Us] – dodał Offerman.

GramTV przedstawia:

Aktor przyznał również, że przyjęcie roli Billa zawdzięcza swojej żonie, która namówiło go do wzięcia udziału w przesłuchaniu. Niewykluczone, że ta decyzja przyniesie aktorowi dodatkowe profity w postaci nominacji do najważniejszych nagród serialowych, takich jak Emmy, czy Złote Globy. Już teraz pojawiają się głosy, że Nick Offerman stał się mocnym kandydatem do odebrania wielu statuetek.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
03/02/2023 09:26

Ostateczny level prawdziwego gamera: sigma gamer.