Ghost of Tsushima powtórzy sukces The Last of Us? Reżyser filmu pewny swego

Mikołaj Ciesielski
2023/03/19 13:00

Chad Stahelski uważa, że ekranizacja przygód Jina Sakai ma szansę skraść serca widzów.

Ghost of Tsushima powtórzy sukces The Last of Us? Reżyser filmu pewny swego

Już w marcu 2021 roku zapowiedziano, że Ghost of Tsushima otrzyma filmową adaptację. Kilka miesięcy temu poinformowano natomiast o zakończeniu prac nad scenariuszem do ekranizacji przygód Jina Sakai. W ostatnich miesiącach serca widzów skradł jednak serial The Last of Us. Chad Stahelski – reżyser filmu – jest jednak przekonany, że Duch z Cuszimy jest w stanie powtórzyć sukces produkcji HBO.

Reżyser filmu Ghost of Tsushima jest przekonany, że ekranizacja przygód Jina Sakai odniesie sukces

Stahelski w rozmowie z BroBible przyznał, że jest zadowolony z sukcesu serialu The Last of Us, któremu udało się przełamać klątwę adaptacji gier wideo. Reżyser stwierdził, że ekranizacja Ghost of Tsushima jest w stanie dorównać produkcji HBO, o ile tylko poświęci się jej „odpowiednio dużo czasu i miłości”.

To anty-samurajski film o samurajach. Ma świetne motywy. Oczekiwania wobec naszej ekranizacji wzrosły przez sukces The Last of Us, dzięki któremu klątwa adaptacji gier wideo została w pewnym sensie przełamana. To ma szansę się udać. Trzeba tylko poświęcić temu odpowiednio dużo czasu i miłości. Ghost – spośród wszystkich innych ekranizacji gier wideo znajdujących się w produkcji – jest właśnie tym filmem, który powinien odnieść sukces – powiedział Stahelski.

GramTV przedstawia:

Miłośnikom Ghost of Tsushima nie pozostaje na ten moment nic innego, jak czekać na pierwsze szczegóły dotyczące ekranizacji przygód Jina Sakai. Wiele wskazuje jednak na to, że miłośnicy produkcji studia Sucker Punch muszą uzbroić się w cierpliwość. Wypowiedź Chada Stahelskiego z końca stycznia sugeruje bowiem, że do premiery filmu jeszcze długa droga.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku w lipcu 2020 roku jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Rok później w sierpniu produkcja studia Sucker Punch doczekała się rozszerzonej wersji Director’s Cut, która dostępna jest zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej edycji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Ghost of Tsushima: Director's Cut. Samuraj nowej generacji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!