Ghost of Tsushima doczeka się ekranizacji. Filmem zajmie się reżyser Johna Wicka

Maria Wawrzyniak
2021/03/25 21:30

Dzieło studia Sucker Punch doczeka się ekranizacji – reżyserem filmu na podstawie gry Ghost of Tsushima będzie twórca Johna Wicka, Chad Stahelski.

Wygląda na to, że kolejna gra kojarzona przede wszystkim z konsolami PlayStation doczeka się ekranizacji. Tym razem mowa o Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch. Jak podaje serwis The Verge, informacja została ujawniona w ekskluzywnym raporcie magazynu Deadline. Dowiedzieliśmy się tym samym, że ekranizacją zajmie się Chad Stahelski, czyli reżyser Johna Wicka. Na ten moment nie wiemy jednak nic więcej – nie ujawniono bowiem ani aktorów zaangażowanych w produkcję, ani też przewidywanej daty premiery.Ghost of Tsushima doczeka się ekranizacji. Filmem zajmie się reżyser Johna Wicka

Przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zadebiutowało 17 lipca ubiegłego roku na konsolach PlayStation 4. Pod tym adresem znajdziecie kompendium na temat gry. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zalecamy także zapoznać się z naszą recenzją, a szczególnie zainteresowanych grą (oraz kulturą samurajów) zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w specjalnym quizie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!