Ghost of Tsushima ma już scenariusz. Postępy prac nad ekranizacją

Maria Wawrzyniak
2022/11/12 14:30

Chad Stahelski – reżyser ekranizacji gry Ghost of Tsushima – wypowiedział się na temat postępów prac nad produkcją.

Filmowa adaptacja gry Ghost of Tsushima podąża w dobrym kierunku. Niedawno reżyser produkcji, Chad Stahelski, udzielił wywiadu serwisowi IGN – w rozmowie poruszono temat ekranizacji, dzięki czemu poznaliśmy nowe szczegóły na jej temat. Dowiedzieliśmy się chociażby, że scenariusz jest już gotowy.

Ghost of Tsushima ma już scenariusz. Postępy prac nad ekranizacją

Ghost of Tsushima – ekranizacja coraz bliżej

Jeżeli chodzi o Ghost of Tsushima, to jest na mojej liście rzeczy, których nie mogę się doczekać, żeby wyreżyserować. Mamy bardzo dobry scenariusz, wciąż dopracowujemy szczegóły, gdyż jest to zupełnie nowy rodzaj gry. Każdy, kto grał w Ghost of Tsushima wie, że ta produkcja jest naprawdę złożona.

Choć prace nad filmem cały czas trwają, tak na efekty przyjdzie nam jeszcze poczekać. Możemy się jednak spodziewać, że już niedługo otrzymamy kolejną porcję informacji na temat ekranizacji.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że oryginalne Ghost of Tsushima zadebiutowało 17 lipca 2020 roku na konsolach PlayStation 4. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zalecamy także zapoznać się z naszą recenzją, a szczególnie zainteresowanych grą (oraz kulturą samurajów) zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w specjalnym quizie.

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
12/11/2022 19:35

Spieprzą to jak każdą inny serial bazowany na grach czy fantastyce.