Czekacie na film Ghost of Tsushima? Słowa reżysera mogą Was nieco rozczarować

Mikołaj Ciesielski
2023/01/31 12:15

Wygląda na to, że osoby czekające na ekranizację przygód Jina Sakai muszą uzbroić się w cierpliwość.

Czekacie na film Ghost of Tsushima? Słowa reżysera mogą Was nieco rozczarować

Już pod koniec marca 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Ghost of Tsushima doczeka się ekranizacji. W listopadzie ubiegłego roku zakończono natomiast prace nad scenariuszem. Wielu miłośników przygód Jina Sakai z pewnością czeka więc na kolejne informacje dotyczące filmu na podstawie produkcji studia Sucker Punch. Niestety wiele wskazuje na to, że fani wspomnianego tytułu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Do premiery filmu Ghost of Tsushima jeszcze daleka droga?

Chad Stahelski – reżyser filmu – w rozmowie z Total Film (dzięki ComicBook) przyznał, że chciałby już rozpocząć prace nad ekranizacją Ghost of Tsushima. Niestety nie wszystko zależy od samego reżysera, a na przeszkodzie stoją m.in. różnego rodzaju „kwestie biznesowe”, które wciąż nie zostały „domknięte”.

[Ghost of Tsushima] to projekt, którym chciałbym zająć się w następnej kolejności. Bez wchodzenia w szczegóły mogę powiedzieć, że jest to coś, czym jestem bardzo zainteresowany. Mamy naprawdę świetny scenariusz, za którym stoi dobry zespół. Na ten moment chodzi wyłączone o to, aby zamknąć wszelkie kwestie biznesowe […]. Wszyscy próbują domknąć umowy, żeby wprawić wszystko w ruch i upewnić się, że wykonamy jak najlepszą robotę – powiedział reżyser.

GramTV przedstawia:

Miłośnikom Ghost of Tsushima, którzy z niecierpliwością czekają na ekranizację produkcji studia Sucker Punch, nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak trzymać kciuki, by wspomniane przez reżysera przeszkody zostały jak najszybciej pokonane, dzięki czemu ekipa filmowa będzie mogła rozpocząć prace nad wspomnianą adaptacją.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku w lipcu 2020 roku jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Rok później w sierpniu produkcja studia Sucker Punch doczekała się rozszerzonej wersji Director’s Cut, która dostępna jest zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej edycji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Ghost of Tsushima: Director's Cut. Samuraj nowej generacji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!