Elon Musk: walka w klatce z Markiem Zuckerbergiem będzie transmitowana na X

Krzysztof Żołyński
2023/08/06 20:05
2
0

Cały dochód z transmisji walk stulecia zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów.

Elon Musk stwierdził, że jeśli w końcu dojdzie do jego pojedynku w klatce z Markiem Zuckerbergiem, to będzie on transmitowany na jego portalu społecznościowym X, a pieniądze zasilą fundusz wspierający weteranów.

Elon Musk: walka w klatce z Markiem Zuckerbergiem będzie transmitowana na X

Dwaj technologiczni miliarderzy prężą muskuły i przechwalają się przed walką, która jeszcze na dobrą sprawą nie została oficjalnie zapowiedziana i więcej w tym pozowania, niż rzeczywistych zamiarów. Mówi się, że może z tego nic nie być. W każdym razie temat wypływa co chwilę od czerwca.

Musk kontra Zuckerberg – będzie transmisja

Walka Zuck v Musk będzie transmitowana na żywo na X. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo jeszcze, czy Musk i Zuckerberg rzeczywiście dotrą do ringu — zwłaszcza, że Musk często tweetuje o akcji przedwcześnie lub bez kontynuacji. Nawet jeśli ich umowa dotycząca walk w klatce jest żartem, przekomarzanie się przyciągnęło uwagę.

Wczytywanie ramki mediów.

Doświadczenia Twittera (obecnie X) z dużymi transmisjami są raczej kiepskie. Wystarczy przypomnieć, szeroko nagłośnione wydarzenie inauguracyjne Twitter Spaces z maja, w którym wziął udział gubernator Florydy, Ronem DeSantisem, ogłaszający swoją kandydaturę na prezydenta. Transmisja napotkała liczne problemy techniczne i prawie półgodzinnym opóźnieniem.

Musk ujawnił wtedy, że serwery poddały się, kiedy weszło na nie 420 tys. osób. Jest to naprawdę niewielka liczba, w porównaniu z planowanymi milionami widzów, którzy mieliby oglądać walkę miliarderów.

Komentarze
2
FromSky
Gramowicz
07/08/2023 09:58
Niakadan napisał:

Najlepsza to minaturka jakby miał byc news o przemocy domowej 

Bo jest, jakby doszło do walki do której i tak nie dojdzie, to wyglądało by to jak bicie dziadka Elona

Niakadan
Gramowicz
07/08/2023 03:42

Najlepsza to minaturka jakby miał byc news o przemocy domowej