Deweloperzy z Arkane Studios są „bardzo dumni” z braku mikropłatności w Redfall

Mikołaj Ciesielski
2023/03/28 08:15

Twórcy mają również plany na rozwój gry.

Wiemy już, że Redfall będzie najdłuższą grą Arkane Studios. Nieco wcześniej dowiedzieliśmy się również, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniem, które pozwoli uruchomić grę w trybie offline. Tymczasem dyrektor kreatywny wspomnianej produkcji postanowił przypomnieć, że w nadchodzącym dziele twórców Dishonored nie znajdziemy żadnych mikrotransakcji. Z tego faktu – jak się okazuje – wyraźnie zadowoleni są również sami członkowie zespołu.

Deweloperzy z Arkane Studios są „bardzo dumni” z braku mikropłatności w Redfall

Arkane Studios jest zadowolone z braku mikrotransakcji w Redfall

Harvey Smith podczas rozmowy z serwisem Wccftech podkreślił, że w Redfall nie znajdziemy mikropłatności i żadnego sklepu wewnątrz gry. Dyrektor kreatywny poinformował, że deweloperzy są „bardzo dumni” z braku mikrotransakcji w ich grze, a użytkownicy będą mogli po prostu zdobywać różnego rodzaju przedmioty podczas rozgrywki.

Warto jednak pamiętać, że Redfall – oprócz standardowego wydania – otrzyma również droższą edycję o nazwie „Odgryź się”, dzięki której gracze otrzymają w przyszłości dwóch nowych bohaterów, a także dodatkowe stroje oraz skórkę i dodatek do broni. Smith zapowiedział także, że studio zamierza rozwijać grę po premierze.

Mamy plany dotyczące dodatkowych broni, kostiumów, potworów, postaci i innych rzeczy, o których nie możemy teraz mówić. Mamy mocny rok aktualizacji i wszystko będzie częścią podstawowej gry lub będzie dostępne w ramach DLC. Staramy się, by było to jak najbardziej sprawiedliwe w stosunku do graczy – informuje Smith.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zadebiutuje na PC i Xbox Series X/S już 2 maja bieżącego roku. Warto pamiętać, że nowa produkcja Arkane Studios w dniu swojej premiery trafi też do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z pokazu przedpremierowego: Zagrałem w Redfall – samotnie to niezbyt porywające.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/03/2023 08:40

Wasza strata.