Redfall będzie najdłuższą grą Arkane Studios. Poznaliśmy długość wątku głównego

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/25 17:00

Twórcy zdradzają, ile czasu zajmie nam ukończenie głównej historii w Redfall.

Jakiś czas temu dziennikarze serwisu Wccftech mieli okazję porozmawiać z deweloperami gry Redfall ze studia Arkane. W wywiadzie potwierdzili między innymi to, ile czasu zajmie nam ukończenie głównego wątku fabularnego we wspomnianej produkcji. Okazuje się, iż będzie to najdłuższa gra od Arkane Studios.

Redfall będzie najdłuższą grą Arkane Studios. Poznaliśmy długość wątku głównego

Redfall będzie najdłuższą grą od Arkane Studios

Według deweloperów główny wątek fabularny Redfall możemy przejść w około 20 godzin, jeżeli będziemy się śpieszyć:

To w dużej mierze zależy. Być może uda Ci się ukończyć Redfall w 20 godzin, jeśli będziesz się śpieszyć, ale wielu osobom zajmie to więcej czasu – zwłaszcza jeżeli będą się zajmować Bezpiecznymi Domami, Gniazdami czy zwiedzaniem całego świata. Jest też system zwany Grave Locks, który pozwala ulepszyć niektóre z Twoich mocy. Myślę, że miłośnicy kończenia gier na 100% będą zadowoleni. A potem oczywiście można chcieć wypróbować inną postać.

GramTV przedstawia:

Warto przy tym zaznaczyć, że po pierwszym ukończeniu gry powinniśmy być na 12-15 poziomie, a bohaterowie mogą osiągnąć maksymalnie 40 poziom doświadczenia. Przy okazji Arkane potwierdziło, iż w Redfall nie znajdziemy żadnych mikrotransakcji ani sklepu.

Przypomnijmy na koniec, że Redfall zostanie udostępnione 2 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!