Dead Space Remake w rzucie izometrycznym? W sieci pojawiło się ciekawe wideo

Mikołaj Ciesielski
2023/02/22 12:50
0
0

Materiał pozwala spojrzeć na odświeżoną przygodę Isaaca Clarke’a z nieco innej perspektywy.

Dead Space Remake w rzucie izometrycznym? W sieci pojawiło się ciekawe wideo
YouTube

Od premiery Dead Space Remake minął blisko miesiąc. Odświeżona wersja gry Visceral Games zebrała świetne recenzje, a praca deweloperów ze studia EA Motive doczekała się nawet pochwał ze strony Glena Schofielda – twórcy oryginału. Tymczasem w sieci pojawił się interesujący materiał wideo, dzięki któremu zainteresowani mogą sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentowałaby się w rzucie izometrycznym.

Fan postanowił uchwycić piękno Dead Space Remake z nieco innej perspektywy

Zgodnie z informacjami dostępnymi w opisie filmu, w trakcie tworzenia „miniaturowej” wersji Dead Space Remake Flurdeh wykorzystał technikę fotograficzną o nazwie tilt-shift, którą stosuje się m.in. w fotografii architektury. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem interesująco i klimatycznie. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Warto dodać, że to nie pierwszy tego typu projekt, który możemy podziwiać na kanale Flurdeh w serwisie YouTube. W przeszłości wspomniany użytkowników przygotował bowiem także kilka innych podobnych materiałów. Kilka miesięcy temu mogliśmy m.in. sprawdzić, jak w rzucie izometrycznym prezentowałoby się Elden Ring oraz Assassin’s Creed Valhalla.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake dostępne jest komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Dead Space Remake – a w kosmosie znowu straszy…

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!