Glen Schofield pochwalił twórców Dead Space Remake i podziękował za „troskę”

Mikołaj Ciesielski
2023/02/05 10:00
0
0

Twórca oryginału docenił prace deweloperów z EA Motive.

Glen Schofield pochwalił twórców Dead Space Remake i podziękował za „troskę”

Dead Space Remake zebrał świetne recenzje. Produkcja zaliczyła również udany start na Steam, a studio EA Motive myśli o „dalszej eksploracji” uniwersum. Okazuje się, że z odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a zadowolony jest również sam Glen Schofield – twórca oryginału i reżyser wydanego w grudniu The Callisto Protocol – który postanowił podziękować deweloperom za ich pracę.

Dead Space Remake doczekał się pochwał ze strony twórcy pierwowzoru

W pierwszej kolejności sukces Dead Space Remake skomentowała Nicole Schofield – artystka poziomów w Striking Distance Studios i prywatnie córka wspomnianego Glena Schofielda – która za pośrednictwem portalu LinkedIn (dzięki VGC) pogratulowała deweloperom z EA Motive i podkreśliła, że „oklaski” należą się również twórcom oryginału z Visceral Games.

Na wpis córki odpowiedział natomiast Glen Schofield, który – podobnie jak Nicole – postanowił pochwalić zarówno deweloperów z EA Motive, jak i osoby odpowiedzialne za pierwowzór z 2008 roku.

Wszystkim, którzy pracowali nad oryginałem, dziękuję za wkład w tę niesamowitą grę. Wytrzymała ona próbę czasu. Dziękuję też Motive za troskę o wierne odświeżenie produkcji. Gratulacje – napisał Schofield.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake dostępne jest komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Dead Space Remake – a w kosmosie znowu straszy…

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!