Assassin’s Creed Valhalla niczym izometryczne RPG. Zobaczcie fanowskie wideo

Mikołaj Ciesielski
2022/09/06 08:55

Jeden z użytkowników postanowił sprawdzić, jak produkcja Ubisoftu prezentowałaby się z nieco innej perspektywy.

Assassin’s Creed Valhalla niczym izometryczne RPG. Zobaczcie fanowskie wideo

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak gra Assassin’s Creed Valhalla prezentowałaby się jako izometryczne RPG? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Was materiał dostępny na kanale Flurdeh w serwisie YouTube. Użytkownik przygotował bowiem wideo, które prezentuje produkcję Ubisoftu we wspomnianej perspektywie i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę ciekawie. Rzućcie okiem na film na dole wiadomości i oceńcie sami.

Assassin’s Creed Valhalla wygląda interesująco w rzucie izometrycznym

Należy podkreślić, że to nie pierwszy tego typu projekt, który możemy znaleźć na kanale Flurdeh w serwisie YouTube. Wspomniany użytkowników przygotował bowiem także podobne materiały m.in. z takich gier jak Cyberpunk 2077, Days Gone, Elden Ring, Final Fantasy VII Remake, God of War, The Elder Scrolls V: Skyrim, Red Dead Redemption 2 czy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, w trakcie tworzenia „miniaturowych” wersji poszczególnych produkcji Flurdeh korzysta z techniki fotograficznej o nazwie tilt-shift, którą stosuje się m.in. w fotografii architektury. Efekt – jak możemy zauważyć na materiale na dole wiadomości – jest całkiem interesujący.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!