Constantine 2 został anulowany? Warner Bros miał ogłosić film w akcie desperacji

Radosław Krajewski
2023/02/07 11:00

Niepokojące plotki o stanie produkcji drugiej części Constantine’a z Keanu Reevesem.

Radość fanów Constantine’a mogła być przedwczesna. Według znanego insidera KC Walsh, druga część serii mogła zostać anulowana przez Warner Bros. i film nigdy nie powstanie.

Constantine 2 został anulowany? Warner Bros miał ogłosić film w akcie desperacji

Constantine 2 został oficjalnie zapowiedziany we wrześniu ubiegłego roku. Niedawno gwiazda widowiska, Keanu Reeves, po raz pierwszy wypowiedział się o nadchodzącej produkcji, przyznając, że co roku wracał do biur szefów wytwórni, aby namówić ich do stworzenia filmu. Ale teraz okazuje się, że prace na planie produkcji mogą nigdy nie wystartować i studio pogrzebie szanse na powrót aktora do swojej ikonicznej roli.

Constantine 2 jednak nie powstanie?

W skasowanym już poście KC Walsha na Twitterze, insider napisał, że produkcja Constantine’a 2 nie ruszy do przodu i projekt zostanie zakopany. Warner Bros. miał zamówić film w „akcie desperacji”, gdyż nie byli pewni, jaki plan na nowe uniwersum DC Comics ma James Gunn i Peter Safran. Włodarze DC Studios niedawno przedstawili pełny plan rozwoju swojego superbohaterskiego świata na pierwszą fazę, w której na próżno szukać kontynuacji przygód Johna Constantine’a.

To był film, któremu dali zielone światło w akcie desperacji, ponieważ nie byli pewni, w jakim kierunku pójdzie DC i potrzebowali czegoś po 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Nawet przy ewentualnym skasowaniu produkcji, nie oznacza to, że Keanu Reeves nie wróci więcej do roli Constantine’a. Postać ma złożoną znajomość ze Swamp Thingiem, który otrzyma swój własny solowy film w pierwszym rozdziale nowego uniwersum. Połączenie tych postaci mogłoby prowadzić z kolei do Justice League Dark w kolejnych fazach.

Komentarze
1
BestWishForYou
Gramowicz
07/02/2023 11:55

Serio? Wolałbym to po stokroć bardziej, niż reanimowanie umarłego DC.