Keanu Reeves pierwszy raz komentuje powstanie Constantine'a 2. Aktor zrobi wszystko, aby nakręcić film

Radosław Krajewski
2023/01/30 15:30

Gwiazdor chce spełnić to marzenie.

Wydawało się, że szanse na powrót Keanu Reevesa jako Constantine’a są bardzo małe, ale nieoczekiwanie we wrześniu ubiegłego roku Warner Bros. Discovery dało zielone światło dla kontynuacji hitu z 2005 roku. W przeciwieństwie do oryginału kontynuacja ma być przeznaczona wyłącznie dla dorosłego widza. Jednak nie wszyscy świętują ogłoszenie filmu i przed miesiącem gwiazda pierwsze części wyraziła obawy, czy drugi film z serii nie powstaje za późno. W rozmowie z Total Film wątpliwości rozwiał Keanu Reeves, który przyznał, że zrobi wszystko, aby Constantine 2 w końcu powstał.

Keanu Reeves pierwszy raz komentuje powstanie Constantine'a 2. Aktor zrobi wszystko, aby nakręcić film

Keanu Reeves o Constantinie 2

Aktor po raz pierwszy publicznie wypowiedział się o powrocie do swojej kultowej roli. Reeves wyjaśnił, że uwielbia tę postać i jego marzeniem było powrócić do niej w nowym filmie.

Nie wiem, czy to była niedokończona sprawa, ale z pewnością była to rola, którą kochałem. I pomyślałem, że reżyser Francis Lawrence wykonał tak niesamowitą pracę. Uwielbiałem grać tę postać i bardzo podobał mi się ten film. Było jak: [głosem Olivera Twista] „Czy mogę prosić o więcej?”

Pytałem prawie co roku: „Czy mogę prosić [o kolejny film]?” A oni odpowiadali: „Nie, nie!”

Więc to ekscytujące. To prawie jak otwarty plac zabaw, na którym, miejmy nadzieję, możemy coś upichcić i pobawić się, a potem wyjść z niego i przygotować właściwy posiłek. Już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że to się stanie. Nie wiesz, jak to się dalej potoczy. Ale na pewno zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zrealizować to marzenie

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące Constantine’a 2 nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że za film ponownie odpowiadać będzie Francis Lawrence, reżyser pierwszej części. Warner Bros. nie wyznaczył daty premiery filmu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!