Brie Larson nie będzie już promowała The Marvels

Krzysztof Żołyński
2023/08/17 21:05
5
0

Brie Larson i inne gwiazdy The Marvels nie pojawiają się na trasie promocyjnej filmu z powodu trwającego strajku aktorów.

Marvel Studios rusza z pełną kampanią prasową, gdyż nie zamierza odwoływać ani przesuwać wyznaczonej premiery filmu. Będzie jednak dużo skromniej niż pierwotnie ustalano.

Brie Larson nie będzie już promowała The Marvels

Film, którego premiera zaplanowana jest na 10 listopada, ma poważny kłopot z promocją, ponieważ jego gwiazdy z Brie Larson na czele, odmówiły udziału w trasie promocyjnej. Mimo straty najważniejszych aktorów, Disney + kontynuuje akcję promocyjną swojego nowego widowisko, współpracując z aktorami spoza amerykańskiej gildii, a kilka wywiadów nagrano jeszcze przed strajkiem.

W tym momencie, zgodnie z zasadami strajku, Brie Larson, Teyonah Parris i Iman Vellani mają zakaz wykonywania jakiejkolwiek pracy w celu publicznego promowania projektów studyjnych. Występy prasowe, promocje i wywiady są częścią umów aktorów na filmy, a kontrakty te są obecnie przedmiotem sporu.

Gwiazdy The Marvels strajkują

Poza aktorami zakaz nie dotyczy takich osób jak reżyserka Nia DaCosta, producentka wykonawcza Mary Livanos i kompozytorka Laura Karpman.

GramTV przedstawia:

Fani z niecierpliwością czekali na kolejny występ Brie Larson jako Kapitan Marvel, a Iman Vellani, która deklaruje, że jest wielką fanką Marvela, z pewnością przyciągnie do kin fanów jej serii Ms. Marvel.

Komentarze
5
koNraDM4
Gramowicz
18/08/2023 17:07

Jak widać po komentarzach, zdania ekspertów są podzielone :D

Szymeq
Gramowicz
18/08/2023 12:32

Ten film będzie pierwszą dobrą produkcją Marvel Cinematic Universe w 5 fazie. Trzymam kciuki za aktorki, bo teraz trzymają całą franczyze na barkach i na pewno sobie z tym dadzą rade, bo film zapowiada się na bardzo dobry.

wolff01
Gramowicz
18/08/2023 08:43

Ciekawe ile razy Disney przesunie jeszcze premierę tego "hitu" xD

Kawalerzysta
Gramowicz
17/08/2023 23:20

Niewielka strata dla ludzkości. 

Kafar
Gramowicz
17/08/2023 21:35

o, kolejna zaleta strajku :)