Borderlands 4 powstaje? Szef Gearbox Software podekscytowany nowym projektem

Mikołaj Ciesielski
2024/02/22 14:30
0
0

„To najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy”.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun filmu Borderlands. Tymczasem Randy Pitchford – współzałożyciel Gearbox Software – postanowił podgrzać nieco atmosferę wokół nadchodzącej produkcji swojego zespołu. Deweloper nie ukrywa, że twórcy serii Borderlands pracują nad nową grą, a sam projekt ma być rzekomo „najwspanialszą rzeczą” w historii wspomnianego studia.

Borderlands 4 powstaje? Szef Gearbox Software podekscytowany nowym projektem

Twórcy Borderlands pracują nad nową grą. „To najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy” – mówi szef studia

Randy Pitchford udzielił wywiadu redakcji IGN, a tematem przewodnim rozmowy była wspomniana na początku wiadomości ekranizacja serii Borderlands. Współzałożyciel Gearbox Software został jednak również zapytany o swoją ulubioną odsłonę popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek nastawionych na zabawę w kooperacji. W odpowiedzi deweloper wspomniał o nadchodzącej produkcji swojego zespołu, którą jest wyraźnie podekscytowany.

Słuchaj, jeszcze nic nie ogłosiliśmy, ale oczywiście pracujemy nad czymś. Wiem, co to jest, i jasna cholera… To najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie mogę się doczekać, ale to jeszcze nie jest ten moment. Jeszcze nie teraz, ale przyjdzie na to czas – powiedział Pitchford.

GramTV przedstawia:

W listopadzie ubiegłego roku natrafiano na poszlaki, które sugerowały, że Gearbox Software pracuje nad Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2. Wymienione produkcje wciąż nie doczekały się jednak zapowiedzi. Czy wspomniany przez Pitchforda projekt to kolejna odsłona serii Borderlands lub kontynuacja spin-offu z 2022 roku? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Borderlands 3 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2019 roku. Obecnie gra dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Borderlands 3. Ta seria nie potrzebowała rewolucji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!