Twórcy Like a Dragon wspominają o nowej grze. Studio zamierza „zaskoczyć” fanów

Mikołaj Ciesielski
2024/07/08 08:30
0
0

Ryu Ga Gotoku Studio pracuje już nad kolejną produkcją.

Like a Dragon: Infinite Wealth to najlepiej oceniana odsłona serii. Ryu Ga Gotoku Studio najwyraźniej nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Japoński zespół pracuje już bowiem nad kolejną grą, która – jak zapowiadają sami deweloperzy – „zaskoczy” fanów.

Like a Dragon: Infinite Wealth
Like a Dragon: Infinite Wealth

Ryu Ga Gotoku Studio chce „zaskoczyć” fanów swoją nową grą

Według fanów taka deklaracja padła w trakcie wydarzenia Essence of Fandom na Anime Expo. Ryu Ga Gotoku Studio nie podzieliło się jednak żadnymi szczegółami na temat swojej kolejnej produkcji. Japoński zespół najwyraźniej szykuje jednak coś, czego fani się nie spodziewają.

Nie możemy powiedzieć, co to za gra, ale powiemy Wam, że będziecie zaskoczeni – mieli powiedzieć przedstawiciele Ryu Ga Gotoku Studio.

GramTV przedstawia:

Jak informuje redakcja VGC, powołując się na relacje fanów, Ryu Ga Gotoku Studio wydawało się odnosić do kolejnej odsłony serii Like a Dragon. Zainteresowanym pozostaje mieć nadzieję, że japoński zespół odkryje wkrótce karty i podzieli się pierwszymi szczegółami na temat wspomnianej produkcji.

Na koniec warto przypomnieć, że Like a Dragon: Infinite Wealth zadebiutowało na rynku pod koniec stycznia bieżącego roku. Wspomniana produkcja dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony serii Like a Dragon, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Like a Dragon: Infinite Wealth – walka o to, co w życiu najważniejsze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!