Borderlands 4 i Tiny Tina's Wonderlands 2 są w produkcji – nowe doniesienia

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/21 17:30
0
0

W sieci pojawiły się doniesienia, że Gearbox Software ma aktualnie pracować zarówno nad Borderlands 4, jak i Tiny Tina’s Wonderlands 2.

Choć jeszcze w 2021 roku twórcy serii Borderlands zostali wykupieni przez Embracer Group, ustalono wówczas, że studio Gearbox Software wciąż będzie rozwijać znaną markę. I wygląda na to, że obietnicy dotrzymano – jak podaje serwis Gaming Bolt, na profilu LinkedIn byłego dyrektora technicznego Randela Reissa (który pracował w Gearbox na tym stanowisku na podstawie krótkoterminowego kontraktu między majem a lipcem 2022 roku) pojawiła się wzmianka o nie ogłoszonych jeszcze oficjalnie grach Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2.

Borderlands 4 i Tiny Tina's Wonderlands 2 są w produkcji – nowe doniesienia

Borderlands 4 i Tiny Tina’s Wonderlands w produkcji?

Zgodnie ze szczegółami na profilu dewelopera, miał on pomagać przy wspomnianych produkcjach. Biorąc pod uwagę komercyjny sukces serii Borderlands oraz oryginalnego Tiny Tina’s Wonderlands – które zostało nazwane przez dyrektora generalnego Gearbox, Randy’ego Pitchforda, „nową franczyzą” – powstanie sequeli wydaje się jedynie kwestią czasu.

Co ciekawe, Reiss wspomniał również o Brothers in Arms. Tutaj jednak musimy być znacznie bardziej cierpliwi (i przede wszystkim sceptyczni), ponieważ o nowej grze z tejże serii mówi się już od wielu lat. Na swoim profilu LinkedIn deweloper zaznaczył również, że wszystkie trzy produkcje powstają na silniku Unreal Engine 4.
Borderlands 4 i Tiny Tina’s Wonderlands w produkcji?, Borderlands 4 i Tiny Tina's Wonderlands 2 są w produkcji – nowe doniesienia

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!