Star Wars Outlaws w złocie. Fani Gwiezdnych wojen mogą szykować się na przygodę

Mikołaj Ciesielski
2024/07/04 07:20
0
0

Premiera już w przyszłym miesiącu.

Jakiś czas temu w sieci pojawił się blisko 30-minutowy gameplay ze Star Wars Outlaws. Do premiery wspomnianej produkcji zostało natomiast jeszcze kilka tygodni. Na szczęście – jak się okazuje – fani Gwiezdnych wojen nie muszą obawiać się ewentualnych opóźnień. Ubisoft poinformował bowiem, że nadchodząca produkcja studia Massive Entertainment osiągnęła tzw. złoty status.

Star Wars Outlaws
Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws osiągnęło złoty status. Gracze mogą odliczać dni do sierpniowej premiery

Właściwie prace nad Star Wars Outlaws zostały więc zakończone, a gra może trafić do tłoczni. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy udadzą się teraz na urlop. W nadchodzących tygodniach Massive Entertainment z pewnością skupi się teraz na przygotowaniu premierowej aktualizacji, której zadaniem będzie wyeliminowanie pomniejszych błędów i wprowadzenie różnego rodzaju poprawek.

Zaryzykuj wszystko jako Kay Vess, początkująca łajdaczka szukająca wolności i możliwości rozpoczęcia nowego życia. Walcz, kradnij i przechytrz wrogów z syndykatów przestępczych galaktyki, a ostatecznie dołącz do najbardziej poszukiwanych. Jeśli odważysz się podjąć to ryzyko, galaktyka jest pełna możliwości – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Outlaws zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 30 sierpnia 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami nową produkcję skierowaną do fanów Gwiezdnych wojen będzie można ukończyć w około 30 godzin.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!